Zabiegi Endermologii

Zabiegi Endermologii

Zabiegi Endermologii - Damci.plJak w prosty sposób uzyskać atrakcyjną sylwetkę? Dzięki stymulacji pracy komórek organizmu oraz tkanek układu mięśniowo-szkieletowego otrzymać zniewalające rezultaty. Stosowane urządzenie w sposób mechaniczny mobilizuje tkankę skórną oraz powięzi zwanej „endermologie”. Na początku urządzenie z gamy CELLU M6® zaprojektowane było głównie jako urządzenie medyczne. Dopiero później odnotowano szereg korzyści, które opłaca się wykorzystać w medycynie estetycznej. Potwierdzono, że zabiegi są najskuteczniejsze w redukcji celluitu i nie tylko. Warto dodać, że zabiegi są także skuteczne w leczeniu blizn i w redukcji rozstępów. A tą najważniejszą korzyścią jest efekt wyszczuplający oraz ujędrniający skórę.

Czy zabiegi są bolesne?

Bardzo ważne jest to, że jest to w pełni naturalna i bezinwazyjna metoda stymulacji skóry. Najnowsza generacja urządzenia CELLU M6® wprowadza dwie technologie w jednym. Rolka z elektrycznym napędem i zmotoryzowana klapka razem z jednoczesnym zasysaniem sekwencyjnym. Za pomocą podciśnienia fałda skórna jest zaciągana, ugniatana i rolowana. Stymulacja tkanki odbywa się w różnym kierunku i jest zoptymalizowana według indywidualnych wymogów w taki sposób, aby zabieg był bezbolesny, a przy tym skuteczny. Na optymalizacje działania wpływ ma rodzaj oraz obszar skóry i czas trwania zabiegu.

Czy udać się na zabieg?

Efekty są widoczne już po trzeciej wizycie zabiegowej. Zauważalne poprawienie się jędrności skóry, pomniejszenie talii i wygładzenie celluitu. Czy opłaca się spróbować zabiegów endermologii? W chwili kiedy tak wiele mężczyzn oraz kobiet posiada kompleksy, ten zabieg może zmienić życie na lepsze. Dzisiaj wystarczy poszukać gabinetu odnowy biologicznej, żeby czerpać korzyści z takich zabiegów – https://www.mindful.org.pl/endermologia-mikolow-slaskie.