Hobby i Czas wolny

Co to jest Graffiti?

Graffiti - DamciGraffiti, czyli Street Art. Od zamierzchłych czasów prace Graffiti mają przesłanie ideowe, mające pobudzić emocje albo zachęcić do działania. Z graffiti mamy do czynienia wtedy, kiedy w miejscu publicznym miasta namalowane są wizualizacje artystyczne, które w większości są przejawem kulturowym. Wynika to z indywidualnej potrzeby kształtowania historii, jak również dzielenia się doświadczeniem życiowym. Stworzone prace najczęściej miały i mają charakter anonimowy, ale autorzy w większości wybierają jako środek do zaprezentowania swojej osoby pseudonim artystyczny. W chwili kiedy zapanował pokój i dostatek – ta forma sztuki nadal obejmuje problemy w kraju oraz na świecie, ale razem z rozwojem cywilizacyjnym i kulturowym można zrealizować Graffiti na zlecenie. Zlecenie może przybrać formę wielkogabarytowego malunku lub zostać namalowane na ścianie wewnątrz lokalu użytkowego albo sklepu.

Agencja artystyczna Graffiti

Artyści, którzy posiadają doświadczenie w sztuce malarstwa są zdolni przełożyć własne zdolności na dowolną wielkość powierzchni. Pomysł otworzenia firmy świadczącej usługi wykonywania Graffiti jest czymś innowacyjnym. Co jest charakterystyczne dla Graffiti? Graffiti jest rzadko spotykane, dlatego jest czymś ciekawszym. Nadmiar wizualizacji cyfrowej w telewizji lub internecie zaniża wartość przekazu graficznego. W przypadku Graffiti jest zupełnie odmiennie. Ponadto prace posiadają zawiera bogatą kolorystykę, a nowoczesne projekty są trwałe. Wykorzystanie nowoczesnych technik 3D albo UV dostarcza wiele wrażeń.

Warsztaty Graffiti dla dzieci

Rodzice z dziećmi uczestnicząc w warsztatach Graffiti mają okazję do namalowania malowideł artystycznych według własnej wyobraźni. Namalowanie taty albo mamy lub zabawnej ryby z pewnością jest nie tylko zabawne, ale dodatkowo sprawia wiele radości. Malowanie Graffiti dla wielu osób jest symboliczne, ale oprócz tego jest świetnym sposobem spędzania czasu. Prace mogą zostać wykonane na większym formacie, dlatego można wspólnie poddać się realizacji projektu. Takich warsztatów można wyszukać w ofertach firm artystycznych – http://nietak.eu.